Kontakt

[fullwidth backgroundcolor=”no” backgroundimage=”” backgroundrepeat=”no-repeat” backgroundposition=”left top” backgroundattachment=”scroll” video_webm=”” video_mp4=”” video_ogv=”” video_preview_image=”” overlay_color=”” overlay_opacity=”0.5″ video_mute=”yes” video_loop=”yes” fade=”no” bordersize=”0px” bordercolor=”” borderstyle=”” paddingtop=”0px” paddingbottom=”0px” paddingleft=”0px” paddingright=”0px” menu_anchor=”” equal_height_columns=”no” hundred_percent=”no” class=”” id=””][fusion_text]

Przedsiębiorstwo Handlowe Hedat Arkadiusz Ivanoski

Bogatyńska 4/29
01-461 Warszawa
NIP 522 122 93 76

Magazyn centralny:
Wrocławska 13
05-071 Sulejówek

tel. 22 783 43 63
tel. 732 940 885

email: biuro@hedat.pl

[/fusion_text][title size=”1″ content_align=”left” style_type=”underline” sep_color=”” class=”” id=””]O nas[/title][one_third last=”no” spacing=”yes” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” class=”” id=””][imageframe lightbox=”no” style_type=”dropshadow” bordercolor=”#ffffff” bordersize=”2px” borderradius=”0″ stylecolor=”” align=”none” link=”” linktarget=”_self” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””] [/imageframe][imageframe lightbox=”no” style_type=”dropshadow” bordercolor=”#ffffff” bordersize=”2px” borderradius=”0″ stylecolor=”” align=”none” link=”” linktarget=”_self” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””] [/imageframe][imageframe lightbox=”no” style_type=”dropshadow” bordercolor=”#ffffff” bordersize=”2px” borderradius=”0″ stylecolor=”” align=”none” link=”” linktarget=”_self” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””] [/imageframe][/one_third][two_third last=”yes” spacing=”yes” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” class=”” id=””][fusion_text]

Działamy w branży medycznej od lat 80-tych. Początkowo jako firma produkująca aparaturę laboratoryjną wytwarzaną na podstawie własnych opracowań poprzez hurtownię farmaceutyczną zaopatrującą apteki. Od 1993r. Hedat zajmuje się importem

i popularyzacją leków i kosmetyków z koenzymem Q10.Nasza Firma jako pierwsza w kraju rozpoczęła import i wprowadziła na rynek koenzym Q10 w kapsułkach początkowo w dawce 10 mg, a w marcu 1997 r. wyprodukowała pierwszy w Polsce kosmetyk zawierający koenzym Q10 i sukralfat – Krem Regeneracyjny Vita Care® Q10. W 1999 r. zostały zarejestrowane dwie nowe dawki koenzymu Q10 30, i 60 mg a w lipcu 2001 r. dokonaliśmy rejestracji i wprowadzenia do obrotu pierwszego w kraju koenzymu Q10 w tabletkach do ssania przeznaczonego na rynek stomatologiczny.

W lutym 2002 r. ukazała się seria unikalnych kosmetyków Q10 Vita Care® zawierająca kremy na dzień, na noc i pod oczy będąca rozwinięciem pierwszego na rynku polskim pierwotnie opracowanego kremu regeneracyjnego z koenzymem Q10.

Rok 2010 to nowy ważny rozdział w historii naszej Firmy która jako partner strategiczny nawiązuje ścisłą współpracę z Zakładami Farmaceutycznymi Polfa-Łódź S/A, w Projekcie mającym na celu popularyzację nowej produkowanej w kraju kompleksowej linii produktów stomatologicznych Sensilab Q10 Sensitive. Obserwowany w ostatnich latach olbrzymi i coraz szybszy postęp w nanotechnologii, umożliwił naukowcom japońskim wyprodukowanie nowego znacznie lepiej przyswajanego od form tradycyjnych wodoro-zpuszczalnego koenzymu PureSorb-QTM40, w którym zmniejszone do 0,2 µm cząsteczki koenzymu Q10 zamknięte zostały w maltodekstrynie. Wyniki badań pokazały że w porównaniu z „tradycyjnym” koenzymem rozpuszczalnym w tłuszczach, PureSorb-QTM 40 stosowany przez Zakłady Farmaceutyczne Polfa Łódź S/A jest wchłaniany w organizmie szybko i w znacznej ilości niezależnie od postaci preparatu oraz pory jego przyjęcia.

Rok 2012 rozpoczęliśmy wprowadzając nowy innowacyjny produkt jakim są tabletki do ssania stosowane do zwalczania nieprzyjemnego zapachu z ust Hali-Z. Produkowane przez Cederroth Paramedical A/S Denmark, na podstawie licencji HaliCare ApS wyznaczają nowe standardy w walce z halitozą. Tabletkii do ssania Hali-Z zwalczają bezpośrednie przyczyny nieprzyjemnego zapachu z ust za który odpowiedzialne są związki siarki. Nowatorska zastrzeżona patentem w wielu krajach formuła składu tabletki zawierającej chelat aminokwasowy cynku /bisglicynian cynku/, pochłania i neutralizuje związki siarki, usuwając nieprzyjemny zapach i zapobiega wtórnej parodontozie.

Wszystkie produkty farmaceutyczne które popularyzujemy są zaawansowane technologicznie i nowatorskie, godne nowoczesnego świadomego i dbającego o swoje zdrowie pacjenta. Pragniemy zapewnić że dołożymy wszelkich starań aby tak było i w przyszłości.

[/fusion_text][/two_third][/fullwidth]